استفاده از انرژی‌های نو در دامداری‌ها و صنایع کشاورزی

امروز چهارشنبه 02 اسفند 1396      صفحه اصلي | درباره ما | درخواست ثبت فیدخوان | گزارش تخلف مطلب | تبليغات | تماس با ما


solar4444.cloob24.com     

استفاده از انرژی‌های نو در دامداری‌ها و صنایع کشاورزی

0

مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل از استفاده انرژی‌های نو برای بهینه‌سازی مصرف برق در دامداری‌ها، مرغداری‌ها و صنایع کشاورزی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، علیرضا خواجوی پیش از ظهر امروز در نشست بررسی استفاده از انرژی‌های نو در جمع تعدادی از خبرنگاران اظهار کرد:  در راستای پیشبرد سیاست‌های کلان بخش کشاورزی و ایجاد آمادگی در بهره‌برداران برای مقابله با محدودیت منابع انرژی کشور کارگاه آموزشی ترویجی برای استفاده از انرژی‌های نو برنامه‌ریزی و اجرا شد.

وی افزود: با وجود حدود 300 روز آفتابی در سال باعث شده تا کشورمان در زمره بهترین کشورهای جهان در زمینه استفاده از پتانسیل انرژی خورشیدی به شمار آید.

مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: یکی از ارکان تحقق شعار سال، تأکید بر ضرورت استفاده از انرژی خورشیدی به عنوان منبع انرژی پاک، ارزان و تقریباً بی‌پایان و راه حل موثر در کاهش هزینه‌های سوخت مرغداری‌ها، دامداری‌ها، صنایع کشاورزی و ... است.

خواجوی یادآور شد: با توجه به اهمیت انرژی پاک، این سازمان در نظر دارد در روزهای آینده نسبت به برگزاری کارگاه آموزشی ترویجی برای استفاده از انرژی‌های نو در سایر شهرستان‌های استان اقدام کند.


ارسال دیدگاه
تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
تمام محتوای این سایت گردآوری شده سیستم فیدخوان سایت می باشد و هیچ مسئولیتی در قبال نوشته های آن متوجه سایت نمی باشد.
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای گردآورنده آن محفوظ می باشد.